איתור ליקויים סביבתיים | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

איתור ליקויים סביבתיים

איתור ליקויים סביבתיים

הרבה פעמים כשאנשים מדברים על ליקוי בנייה, אז נהוג לחשוב שמדובר על קירות שאינן בנויים ישר, על צנרות או תשתיות שאינן עובדות בצורה תקינה, ריצוף לא סדיר ועוד. אך במקרים רבים, מדובר על ליקויים הרבה יותר משמעותיים במובן הזה שיש להם השפעה לא רק מעשית ולא רק אסתטית אלא גם סביבתית. 

אין זה סוד שבשני העשורים האחרונים ואפילו קצת יותר, ישנו דגש גדול וחשוב לכל מה שקשור לבנייה ירוקה, בנייה ידידותית לסביבה. הדגש מתבסס הן על תהליך הבנייה, מתוך כוונה לשמור על הסביבה מפני זיהומים שונים בזמן התהליך, והן על דברים שמתרחשים לאחר מכן, כלומר בעת שאנחנו משתמשים במבנה, בין אם אנחנו מתגוררים בו ובין אם אנחנו עובדים בו. לכן תהליך איתור ליקויים סביבתיים הוא כל כך חשוב. 
 

אנחנו יכולים למצוא דוגמאות שונות לתהליך איתור ליקויים סביבתיים, החל מאיתור סדקים בקירות או בתקרה, סדקים אשר מונעים בידוד ולמעשה פוגעים ביכולת שלנו, ליהנות מהטמפרטורה הקבועה במבנה וכן מאקוסטיקה טובה. כמו כן, איתור ליקויים סביבתיים קשורים לאיתור קרינה שעלולה להיווצר במבנה מסיבות שונות, וכן איתור בעיות בצנרת, כולל צנרת ביוב, אשר כל בעיה יכולה לגרום לנזק קשה מאוד לסביבה, וכן לאדמה, מהיבטים שונים. 

איתור ליקויים סביבתיים מתבצעים כאמור בסוף תהליך הבנייה, על ידי צוות מקצועי שמחזיק בידיו ציוד מתאים לשם כך. אנחנו צריכים לזכור, התהליך כולל שורה של בדיקות מקיפות, הוא לוקח זמן, אך ככל שעושים אותו במקצועיות רבה יותר, כך גדל הסיכוי שהוא גם יצליח ויאפשר לנו לטפל בכל הבעיות בהקדם. 

אחת הנקודות שאיתור ליקויים סביבתיים מאפשר זה סילוק ריחות לא נעימים. הרבה פעמים אנשים נכנסים למבנה חדש ומגלים ריחות מאוד לא נעימים שמגיעים ממקומות שונים בדירה שלהם או במבנה הכללי. זה יכול להיות כתוצאה מבעיה בצנרות, בעיה בחדר זבל, חדר מכונות ועוד. לעיתים איתור ריצוף ובעיות באזור זה מגלה שאנחנו מתמודדים עם חומרים מסוימים שמשפיעים על הריח במבנה ולא מאפשר לנו ליהנות מאיכות חיים סבירה. 

כאמור, איתור ליקויים סביבתיים יכול להתבצע אך ורק על ידי גורמים מוסמכים שמתמחים בתחום, גורמים שיש להם את הכלים והידע וכן מבצעים את העבודה שלהם על פי רשימה קבועה של פרמטרים לבדיקות, בין אם זה איתור קרינה או איתור ריצוף. רק כך אפשר לוודא שכל מקום נבדק וכל בעיה נפתרת. 

פנו אלינו עוד היום וקבלו עוד מידע בנושא. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם ואנחנו נשמח לעזור לכם בכל מה שקשור לאיתור ליקויים סביבתיים. חברת טרמינל לרשותכם בכל עת ובכל שעה. פנו אלינו בטלפון או במייל ואנחנו נשמח לענות על כל שאלה, ולעזור לכם לאתר כל בעיה במבנה. 

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית