איתור נזילות ורטיבות | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

איתור נזילות ורטיבות

איתור נזילות ורטיבות

אף אחד מאיתנו לא רוצה להיכנס למבנה חדש ולגלות שאחרי פעם או פעמיים כשהוא משתמש במטבח או בשירותים, כל הבית מוצף מים. אף אחד גם לא רוצה להיכנס לדירה חדשה ולגלות שהקירות שלו רטובים לגמרי כי תהליך האיטום והבידוד בעת הבנייה היה כושל לגמרי. 

מן הסתם, לבנות את המבנה מחדש אי אפשר, גם אי אפשר לקבל דירה חלופית, מה כן אפשר לעשות? ניתן ליצור קשר עם חברה שמתמחה באיתור נזילות ורטיבות, איתור ליקויים מבניים וכן איתור ליקויים אסטטיים ולנסות לפתור את הבעיה בטרם נכנסים למבנה. 
 

אנחנו מכירים את התחום של איתור נזילות ורטיבות, במיוחד דרך חברות שמתמחות בכך ומבצעות את התהליך בזמן שמתמודדים עם הבעיה, אחרי שכבר מתגוררים ומשתמשים במבנה. אך לצערנו הרב, יש עוד שלב, לפני כן, בו מתבצעת תהליך של איתור נזילות ורטיבות, לצד תהליכי איתור של נזקים אחרים, למשל איתור איטום ובידוד, איתור אקוסטיקה ועוד. מדובר על תהליך שמתבצע בעת בניית המבנה או קצת אחריו, לפני שמאכלסים אותו. 

הרעיון הוא מאוד פשוט, ברגע שמסתיים תהליך הבנייה, אנחנו רשאים להזמין חברת בדק בית שתבחן את איכות הבניה. החברה תעבור, על פי רשימה, על כל פרט ופרט במבנה, הן על פי התוכניות, כתב הכמויות וכן באופן טבעי על פי כל מה שקיים במבנה. היא תבחן האם הכל תקין, האם הכל בוצע על פי החוזה והאם אנחנו יכולים לאכלס את המבנה ולהשתמש בו כפי שאנחנו רוצים. 

בין היתר, החברה תבצע תהליך של איתור נזילות ורטיבות, בין אם זה מהקירות החיצוניים, פנימיים, תקרה, בין אם זה ממים שמגיעים ממקורות פנימיים (צנרות), מקורות חיצוניים (מזגן) ועוד. כמו כן החברה תבחן את כל מה שקשור לבידוד ולאיטום. חלק זה גם מתייחס לכל מה שקשור לנזילות ורטיבות, אך הוא גם מתייחס לאקוסטיקה וכן בידוד טמפרטורה. כיום אנחנו נוהגים להשתמש באמצעי בידוד שונים בשביל למנוע כניסה של קור או חום אל תוך המבנה. אם התהליך לא בוצע בצורה נכונה, אז אנחנו עלולים למצוא את עצמנו בבעיה מהותית בקיץ ובחורף. 

ניתן להבין, שהחברה אשר מבצעת את הבדיקות, מבצעת גם איתור ליקויים מבניים אך גם איתור ליקויים אסטטיים. כלומר היא בוחנת את המבנה גם על פי המראה שלו, על פי התכנון והעיצוב, לוודא שהכל על פי התוכנית. 

אם אתם רוצים לדעת עוד על התהליך, כיצד הוא מתבצע וכמובן להזמין חברה מקצועית שתבצע אצלכם איתור נזילות ורטיבות ואיתור בעיות אחרות, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אנחנו בחברת טרמינל נשמח לעמוד לרשותכם ולעזור לכם. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית. אנחנו כאן לרשותכם בכל עת ובכל שעה. 

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית