בדיקת רטיבויות ואיטום | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

בדיקת רטיבויות ואיטום

בדיקת רטיבויות ואיטום

כמה פעמים יצא לכם לשמוע על מבנים חדשים, אשר על אף שהם חדשים, זה עתה יצאו מהניילונים כמו שנהוג לומר, התברר שיש בהם שורה ארוכה של בעיות אשר בדיקות בסיסיות היו יכולות לעלות עליהן ולמנוע, במקרה הטוב את עוגמת הנפש שנגרמה כתוצאה מכך, במקרה הרע, את הנזק העצום למבנה, רכוש ואף בנפש? 

אנחנו קוראים על כך כמעט כל יום או שומעים על זה מחברים ובני משפחה. כיצד בדיקת רטיבויות ואיטום פשוטה, היתה יכולה למנוע חדירה של מים אל תוך המבנה, סדקים בקירות ועוד. בדיקת שלדים בסיסית יכולה היתה למנוע אסון כבד, וכך גם במקרה של בדיקת תשתיות. 
 

לשם כך, אסור לנו לנהוג בשיטת סמוך ויהיה בסדר, אשר כל כך נפוצה בישראל לצערנו, אנחנו צריכים לפעול בשיטה שכל דבר חייב לעמוד לבדיקה, גם אם אנחנו עומדים לרכוש בית חדש אצל הקבלן הכי מנוסה והכי טוב שיש, עדיין, בדיקת רטיבויות ואיטום היה דבר בסיסי שיכול לשנות את המצב באופן ניכר. 

צריך לומר, יש כמה מצבים בהם ייתכן ובדיקת רטיבויות ואיטום או בדיקת שלדים תעלה על בעיה, או יותר נכונה, יש כמה מצבים אשר כתוצאה מהם תופיע בעיה מסוימת. למשל, תמיד קיים סיכוי, לצערנו, שהקבלן ירצה לחסוך בעלויות ועל כן הוא ישתמש בחומרים זולים או ידלג על שלבים בעבודה, בתקווה שאיש לא יגלה ושום דבר לא יקרה, יש תמיד סיכוי שהקבלן נהג נכון אך הפועלים שלו לא, ויש סיכוי שהוא נהג נכון אך היתה בעיה שהוא לא הבחין ולא היה מודע עליה. כמו כן, קיים סיכוי סביר, ששילוב של עבודות שונות במקום מסוים, מבלי שבעל מקצוע ידע את השני, גרמו למצב בו נגרם נזק לתשתית. בדיקת תשתיות קלה היתה יכולה לאבחן המצב ולפתור אותה. 

צריך לומר עוד משהו בהקשר זה, לא מספיק לאבחן את הבעיה, דבר שבדיקת רטיבויות ואיטום או בדיקת תשתיות יכולה לעשות, אלא צריך להציג פתרון נכון והולם לבעיה. לשם כך, מן הסתם, צריך לעבוד עם חברה מקצועית לבדק בית, חברה שמתמחה בביצוע הבדיקות מצד אחד, ומצד שני, מתמחה במתן תשובות ומענה שלם לכל בעיה. כמובן שלשם כך היא צריכה לבצע בדיקה מקיפה ומצד שני, היא צריכה לעבוד צמוד עם אנשי מקצוע מטעמה אל מול אנשי המקצוע שעבדו על המבנה עצמו, קבלנים וכדומה. רק כך היא תוכל להציג את הבעיה ואת הפתרון עבורה. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל מאיתנו את כל הפתרונות. אנחנו נבצע עבורכם בדיקת רטיבויות ואיטום, בדיקת שלדים, בדיקת תשתיות הבית ועוד שורה ארוכה של בדיקות. פנו אלינו עוד היום והצוות שלנו ישמח לעמוד לרשותכם. חברת טרמינל היא חברה מובילה בתחום ואנחנו נשמח לעזור לכם. 

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית