בדק בית חדש | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

בדק בית חדש 

בדק בית חדש

רכשתם בית חדש מקבלן, קיבלתם מפתח ואתם עומדים להיכנס אליו. לפני שאתם ממהרים לארוז את החפצים והריהוט שלכם ולעשות הובלה אל הדירה החדשה, תקפידו לעשות אחד קודם לכן, להזמין חברה שמתמחה בבדק בית חדש. 

אנשים רבים ממהרים לקנות דירות חדשות מקבלן מבלי לבדוק אותן בטרם הם מאכלסים אותן. התוצאה היא, שהם מתמודדים עם לא מעט בעיות לאחר מכן, בין אם מדובר בבעיות ברטיבות, בעיות בידוד, אקוסטיקה ושלל בעיות אחרות שבדיקת איכות בניה ובדיקה בנוסח בדק בית חדש, היו יכולות לאתר ולמנוע אותן בזמן או לפחות לאתר אותן לפני האכלוס ואז לטפל בהן. 
 

הרעיון של בדיקת איכות בניה של בית חדש, הוא דבר מאוד פופולארי בשנים האחרונות, הן בגלל שאנחנו עדים לתופעות רבות בהן אנשים רכשו דירות, נכנסו אליהן ואז גילו נזקים שונים. כך למשל, הם גילו שיש בעיות בקירות ובתקרה, בעיות שמתבטאות בסדקים מסוגים שונים, אשר יוצרים מצב שמים נכנסים מבחוץ ונוצרת רטיבות, כמו כן מגלים במסגרת בדיקת אקוסטיקה פשוטה, שהבידוד לא טוב ונכנסים רעשים ברמה קיצונית אל תוך המבנה. 

מדובר על דברים שהם בעייתיים לא רק מאחר ומדובר בבית חדש וכל זה לא אמור להיות בו, אלא בגלל שזמן תהליך הבנייה הוא ארוך, ועל כן אנחנו מצפים שבזמן הזה העבודה תתבצע בצורה יעילה ואנחנו לא נצטרך להתמודד עם בעיות מסוג זה. בדק בית חדש מאפשר לנו לאתר פגמים שונים אשר אומנם ידרשו תהליך של שיפוץ הבית בחלקו ושינויים מסוימים, אך לפחות נוכל להיכנס אליו כשהוא מוכן לאכלוס. 

כאן צריך נקודה נוספת, הרעיון של בדיקת איכות בניה איננו מוגבל רק לבדק בית חדש אלא גם למקרים נוספים, למשל, מקרים של בדיקת עבודות שיפוצים, בבית ובעסק. הרבה פעמים אנחנו עורכים שיפוץ מסיבי, משקיעים זמן ניכר בתהליך, אנחנו מצפים לקבל תמורה מלאה, אנחנו מצפים לקבל בחזרה מבנה משופץ על פי התוכניות שלנו, מבלי שנצטרך להתמודד עם בעיות שהקבלן לא שם דגש על פתרונן, לא התייחס אליהן או פשוט החליט להשאיר את המצב כפי שהוא ביודעין. 

לפני סיום צריך לומר, בדיקת איכות בניה אומנם עולה כסף, אך היא גם מאוד חסכונית לטווח הרחוק, אנחנו יכולים להקל על עצמנו ברמות שונות וניכרות במחיר, בשביל שנוכל מהבית שלנו כפי שאנחנו מצפים וכפי שחלמנו כשרכשנו אותו. 

אם אתם מעוניינים לדעת עוד על בדק בית חדש או על בדיקת עבודות שיפוצים, זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום ונקבע מועד לפגישה. חברת טרמינל עומדת לרשותכם בכל עת, פנו אלינו וקבלו הצעת מחיר עבור בדיקת איכות בניה, בדיקת אקוסטיקה וכל בדיקה אחרת לבית חדש או משופץ. 

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית