בדק בית לפני אכלוס | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

בדק בית לפני אכלוס 

בדק בית לפני אכלוס

כשאנחנו רוכשים בית, בין אם מדובר בדירה שזה עתה בנייתה הסתיימה ובין אם מדובר בבית מגורים ישן, הפחד הגדול ביותר שלנו הוא לגלות שיש בבית ליקויים שונים אשר יכולים להשפיע על איכות החיים שלנו במקום, ליקויים שיכולים למנוע מאיתנו ליהנות מאפשרות להתגורר במקום כפי שחלמנו. זו הסיבה שישנה המלצה להזמין חברה שתערוך בדק בית לפני אכלוס או ביקורת טיב בדירת יד שניה. 

בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים דואגים להזמין שירות של בדק בית לפני אכלוס, בין אם מדובר על מנגנון של ביקורת טיב בניה בדירה חדשה ובין אם מדובר במנגנון ביקורת טיב בדירת יד שנייה. 
 
 

ישנן סיבות שונות מדוע אנשים בוחרים להזמין שירות שכזה, ראשית, אנחנו הרבה יותר מודעים לעובדה שייתכן מאוד שבביקורת טיב בניה נגלה טעויות שיחסכו מאיתנו עוגמת נפש ועלויות רבות בעתיד, שנית, לצערנו הרב אנחנו שומעים יותר ויותר על בעיות שאנשים נתקלים בהן, בין אם כשהם מקבלים את המפתח לדירה חדשה ונכנסים להתגורר בה או בין אם מדובר במבנה ישן. הדיווחים הרבים בנושא זה, מושכים אנשים רבים להזמין שירות בדק בית לפני אכלוס במטרה להתגבר על מצבים כאלה לפני שיהיה מאוחר. שלוש, היום יש יותר חברות מקצועיות שמתמחות בכך. דבר שבעבר לא היה. 

בדק בית לפני אכלוס מכיל מגוון רחב של בדיקות שמתבצעות, כאמור, הן בבתים חדשים והן בבתים ישנים. הבדיקות כוללות הן את המבנה, הן את תהליך הבנייה והן האם קיים פער בין החוזה לבין המציאות. כלומר, החברה בוחנת מה הובטח ללקוח ומה הוא קיבל בסופו של דבר, החברה בוחנת האם הקבלן עמד בכל תנאי הבניה הנדרשים, האם מבנה עומד בתקנים, האם ישנם ליקויים מסוימים שצריך לשים לב אליהם וכדומה. מדובר על סט נרחב ומקיף של דברים שצריך להתייחס אליהם על מנת שלא יהיו הפתעות מאוחר יותר. 

כאמור ניתן להזמין שירות ביקורת טיב בניה בדירה חדשה וכן שירות ביקורת טיב בניה בדירת יד שנייה. 

יש לציין נקודה נוספת, כשאנחנו מזמינים שירות בדק בית לפני אכלוס, הרי שהחברה אמורה לספק לנו דוחות על הבדיקה וכן היא יכולה לספק לנו דוחות וייעוץ משפטי, במידה ואנחנו מעוניינים להגיש תביעה כנגד הקבלן או כנגד מי שמכר לנו את הנכס, במידה והוא לא ביצע גילוי נאות ולא עמד בתנאי החוזה. דוח וייעוץ שכאלה יכולים לעזור לנו לתבוע את מה שמגיע לנו. 

מעוניינים בשירות בדק בית לפני אכלוס? זה הזמן ליצור איתנו קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. חברת טרמינל כן לרשותכם. פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בנושא. אנחנו נשמח לענות על כל שאלה ולעזור לכם בכל עניין. פנו אלינו במייל או בטלפון. אנחנו מבצעים בדיקות עבור בתים חדשים וכן עבור בתים ישנים. 

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית