ביקורת בניה | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

ביקורת בניה

ביקורת בניה

כל מי שמכיר את עולם הבניה, אפילו לא כחלק ממנו אלא מבחוץ, כלקוח למשל, יודע שלצערנו הרב יש לא מעט גורמים בתוכו אשר מוצאים לו שם רע, בין אם בכוונה ובין אם לא. גורמים שמעדיפים שלא להשקיע בחומרים או בתהליכי בנייה מסודרים, גורמים שחוסכים בעלויות או לא עומדים בהבטחות שניתנו בחוזה, וכן לא פעם אנחנו שומעים וקוראים על גורמים שמעגלים פינות כפי שנהוג לומר בתקווה שהדבר לא יתגלה, לפחות לא כל עוד האחריות על המבנה עדיין שייכת להם.
 

בשביל להתמודד עם בעיה זו, קיים מונח שנקרא ביקורת בניה. מדובר על ביקורת חיצונית למבנים שנמצאים בתהליכי בניה בשלבים שונים. כך למשל אנחנו יכולים למצוא ביקורת בניה בהקשרים בניית שלד, חשמל, מים ואלמנטים אחרים במבנה. אך מלבד ביקורת חיצונית, הרי שאנחנו יכולים להשתמש במומחים לבדק בית לצורך ביקורת פנימית. 

הרעיון הוא פשוט, אנחנו שוכרים חברה שמעסיקה גורמים מקצועיים אשר בוחנים את המבנה ובודקים אותו, זאת על מנת לוודא שאין ליקוי בניה וניתן להשתמש ולאכלס את המבנה. למשל, אנחנו יכולים ליהנות מאופציה של בדיקת ליקויי בניה בקירות, כלומר המומחים יבדקו האם הקירות עומדים ישר, האם באורכים שסוכמו על פי התוכניות, האם הם אטומים ומבודדים כפי שנדרש, האם התשתיות מונחות בהן בצורה נכונה ועוד מגוון רחב של נקודות אחרות. 

לא רק בהקשר של ליקויי בניה בקירות אנחנו יכולים למצוא מומחים לבדק בית אלא בהקשרים אחרים, למשל, אנחנו יכולים מומחים בביקורת בניה אשר יבחנו את הנושא בהקשרים נוספים, למשל, ליקויי בניה בנגרות. זה נשמע אולי מוזר, הרי החלק של הנגרות במבנה הוא לא גדול, אך מספיק להסתכל על מטבח שאיננו נבנה על פי התוכנית או לא נבנה כפי שהיו אמורים לבנות אותו על פי התקנים השונים, בשביל להבין שיש פה ליקויים אשר יכולים להשפיע על הדיירים שישתמשו במבנה, בין אם מבחינה מעשית ובין אם מבחינות אחרות, כולל מבחינות בטיחותיות. 

מומחים לבדק בית עוברים על כל המבנה על פי רשימה מסודרת של נקודות והם בודקים אותו, מבצעים ביקורת בניה ומסמנים היכן יש ליקויים ומה הם, כל ליקוי כזה יש צורך לתקן אותו. זו אחריות מלאה של הקבלן לעשות זאת וכאן הוא כבר לא יכול לעגל פינות או לחסוך בעלויות, שכן הוא עלול להיתבע אם הוא לא ינקט בצעדים הנ"ל. 

אם אתם מעוניינים לבצע ביקורת בניה במבנה שלכם על ידי מומחים לבדק בית, זה הזמן לפנות אלינו ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. פנו אלינו עוד היום בטלפון או במייל ואנחנו נשמח להציג בפניכם את כל המידע הנדרש בנושא. פנו אלינו בהקדם וצוות חברת טרמינל יעמוד לרשותכם ויבצע עבורכם ביקורת ברמה הגבוהה ביותר שיש. 

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית