חברה לבדק בית | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

חברה לבדק בית

חברה לבדק בית

כמה פעמים שמעתם מחברים או בני משפחה, לפני שאתם מאכלסים את הדירה החדשה שקניתם תזמינו חברה לבדק בית שתעבור עליו ותבדוק אותו טוב טוב בשביל לוודא שאכן הוא עומד בכל התקנים, שהוא אכן נבנה על פי התוכניות ואכן הקבלן בנה את הדירה בדיוק כפי שנקבע ביניכם? 

ובכן, הם לא טועים. בשביל להיות רגועים ולישון טוב בלילה, אתם צריכים להיעזר בחברת בדק בית אשר תבחן עבורכם את המבנה מא' עד ת', בשביל שתוכלו לדעת בדיוק, האם הקבלן ביצע את עבודתו בצורה נכונה. חברת בדק תעבור על כל החדרים, עם רשימה ארוכה של מאפיינים וסעיפים, והיא תבחן כל מאפיין וכל סעיף. 
 
 

כך למשל החברה תקבע הקירות נבנו לפי התקנים, האם מערכת החשמל והמים תקינות, האם המבנה מבודד ואטום, האם קיים חשש לרטיבות ונזילות בקירות או ברצפה, האם קיימים ליקויי בניה בחלקים מסוימים של המבנה ועוד שורה ארוכה של נקודות שיש לבחון. בסוף התהליך החברה תגיש לכם דוח מרוכז ובו המסקנות שלה. בהתאם לדוח יהיה ניתן לקבוע מה עליכם לדרוש מהקבלן, מה לעשות לשנות או לבצע מהתחלה. 

על מנת להזמין חברה לבדק בית, אתם צריכים לבחון בעצמכם מספר מאפיינים. ראשית, עליכם לוודא שמדובר בחברה של אנשי מקצוע שבאים מתחום הבניין. לא כל אחד יכול לפתוח חברה לבדק בית, לא כל אחד יכול להתקבל לעבודה בחברה. מדובר על חברה שמעסיקה אנשי מקצוע מתחום הבניין בלבד, החל מהנדסאים וכלה בבעלי מקצוע ספציפי שיכולים לבצע ביקורות בתחומים שקשורים אליהם ולהגיש מסקנות. 

שנית, אתם צריכים לוודא שמדובר בחברה מקצועית ומנוסה. סביר להניח שאם תבחרו בחברה עם עובדים צעירים אתם עלולים למצוא את עצמכם אולי מול דוח עבודה שלם, אך ייתכן מאוד שיהיו דברים  שהחבר'ה האלה לא יוכלו לספק לכם. לעומת זאת, חברה עם עובדים מנוסים, ותיקים, ידעו לספק לכם את כל המידע שאתם צריכים, כולל דברים שאתם בעצמכם לא חשבתם עליהם. 

שלוש, חשוב שהחברה תהיה נגישה וזמינה עבורכם. אתם לא רוצים שהצוות יבצע את עבודתו בתהליך שנמשך זמן רב ומעכב את סיום העבודות או תאריך אכלוס המבנה. התהליך צריך להיות רחב אך גם להתבצע יחסית בזמן קצר. אחרת הוא מאבד מהערך שלו. 

ארבע, חשוב שיהיה זה צוות מקצועי שיוכל להציע לכם מגוון רחב של עצות ורעיונות, ולא צוות מצומצם שיפעל רק בנקודות בודדות. 

לסיום, אתם מוזמנים לפנות אלינו, חברת טרמינל ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנשוא. פנו אלינו במייל או בטלפון והצוות שלנו יעמוד לרשותכם בכל עת ובכל שעה. צרו איתנו קשר ואנחנו נשמח לספק לכם חוות דעת הנדסית וכן חוות דעת נוספות בתחומים אחרים. פנו אלינו, אנחנו כאן בשבילכם. 

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית