מדיניות פרטיות | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

מדיניות פרטיות


שלום רב,
הגעתם לעמוד מדיניות הפרטיות של אתר טרמינל בדק בית. השימוש באתר הינו בכפוף לכל מה שרשום כאן בעמוד מדיניות הפרטיות ובעמוד תנאי השימוש.

נוסח העמוד הינו בלשון זכר/רבים, אולם מתייחס הוא לשני המינים והבחירה היא מטעמי נוחות בלבד.
 
כל המשתמש באתר טרמינל בדק בית מצהיר ומתחייב כי הוא קרא והסכים לכל הרשום בעמוד זה ובעמוד תנאי השימוש והוא לא יכול לבוא בטענות לאחר השימוש כלפי צוות האתר.

צוותא אתר טרמינל בדק בית יכול לאתר משתמש אשר נמצא באתר וגולש בו ולשמור את פרטי הגלישה כמו יום, שעה, זמן כלישה ועוד, וזה בכדי להשתמש בזה לצורך פרטי, ניתוח סטטיסטיקות ועוד. צוות אתר טרמינל בדק בית לא יעשה שימוש אחר בפרטי הגולשים באתר.

במידה ומשתמש נרשם לאתר טרמינל בדק בית, יכול שהוא יקבל מעת לעת דיוורים מסוג שהוא כמו: הודעות מייל, SMS, פקס וכל אמצעי טכנולוגי אחר.

במידה ומשתמש מעוניין להסיר את עצמו מרשימת התפוצה, הוא יוכל לעשות כן, באמצעות העברת תוכן כתוב להסרתו ישירות אל צוות האתר במייל או דרך טופס צור קשר שבאתר. כמו כן, במיילים יש אפשרות להסיר באמצעות כפתור "הסרה מרשימת התפוצה" .

אתר טרמינל בדק בית עובד תחת אבטחה מרבית, אולם במידה וגורם עוין פרץ לאתר או משתמש לאתר שלא כדין, אין צוות אתר טרמינל בדק בית אחראי על כל נזק שייגרם כתוצאה מכך ולא יהיה ניתן לבוא בטענות לאחר מכן.
אתר טרמינל בדק בית אינו אחראי לכל נזק שייגרם בעקבות דבר שאינו בשליטת הצוות כגון: נפילת שרתים, נזקי מזג אוויר וכו'.

מדיניות פרטיות יכולה להשתנות בכל רגע נתון על ידי צוות האתר, וזה לא יהיה צריך לעדכן מראש ובכלל על השינוי, כך שהחובה על התעדכנות היא של המשתמשים בלבד.
 
גלישה נעימה

 
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית