מהנדס בניין בדק בית | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

מהנדס בניין בדק בית

מהנדס בניין בדק בית

אחד התפקידים המהותיים ביותר בעולם הבנייה הוא תפקיד מהנדס. מדובר באיש שאחראי על תכנון המבנה ואחראי לוודא שאכן המבנה נבנה על פי כל התקנים והאישורים, על פי כל מה שנקבע בתוכנית, על מנת שיאושר לשימוש. כל מבנה, בין אם מדובר במבנה קטן ובין אם מדובר במבנה גדול, אחראי עליו מהנדס בנייה. 

חברות רבות אשר אחראיות למה שמכונה "בדק בית" מעסיקות מהנדס בנייה, אשר אחראי לבדוק מטעמן האם המבנה נבנה על פי התוכנית, על פי כל האישורים, על פי התקנים, האם בכלל המבנה יכול לקבל אישור לאכלוס ולשימוש.

לא פעם, מהנדס בניין בדק בית הוא גם הבעלים של החברה ולעיתים החברות שוכרות את שירותיו של מהנדס חיצוני שיהיה אחראי מטעמן על כל הצד הזה של הבדיקה. חשוב להבהיר, בשביל שהדוח שלהן יתקבל ויהיה ניתן להציג אותו בפורומים הנדרשים, חשוב שתהיה עליו חתימה ואישור של מהנדס בדק בית, אחרת יעלו תהיות האם הדוח רלוונטי, האם הוא אכן עונה על כל השאלות הנדרשות בצורה אמיתי ונכונה. 
 
 

בתהליך תכנון ובנייה של מבנה, מגורים או עסקים, יש היררכיה ברורה. יש קבלן שאחראי על תהליך הבנייה, יש אדריכל שאחראי על התכנון אך יש מהנדס שאחראי על צדדים נוספים, אומנם הוא עובד לצד אדריכל ולצד הקבלן, אך בלעדיו אי אפשר לקיים את התהליך, בוודאי שאי אפשר לקבל אישורים בשביל שיהיה להפעיל את המבנה. מכאן החשיבות הגדולה של מהנדס בניין בדק בית. אנחנו לא יכול לבצע תהליך של איתור ליקויים מסוגים שונים, אם אין לנו מהנדס שיבחן את הליקויים ויפרט מה הם בדיוק וכיצד צריך לטפל בנושא. 

מן הסתם, המהנדס יפעל על פי 3-4 קווים מנחים, הראשון והעיקרי, כיצד זה אמור להיות על פי החוק, השני, כיצד זה אמור להיות על מנת שהמבנה יפעל בצורה נכונה ובטוחה, השלישי, מה התוכניות אומרות, ארבע מהי הנורמה. כמובן שהנורמה תהיה מותאמת לחוק, אך אם יש עדכונים או שינויים, צריך לתת דגש על נושא זה. 

אותו מהנדס בניין בדק בית, יעבור על התוכניות של הקבלן, יברר מול המהנדס של המבנה כיצד הוחלט לבנות כך ולא אחרת, כמו כן הוא יבדוק היטב האם כל הדברים אכן התבצעו בצורה נכונה. צריך לומר עוד, שמהנדס בדק בית, יבחן את השפעות לא רק על המבנה אלא גם על הסביבה הקרובה, על מנת שלא יתברר שלא ניתן להשתמש במבנה בגלל השפעות על מבנים אחרים או על הסביבה. 

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לשלוח אליכם מהנדס בניין בדק בית. אתם מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או דרך אתר האינטרנט שלנו ואנחנו נספק לכם את כל המידע בנושא. חברת טרמינל כאו לרשותכם. 

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית