רטיבות ברצפה | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

רטיבות ברצפה

רטיבות ברצפה

אחת הסיטואציות הכי פחות נעימות שיכולות להתרחש אצלנו בדירה היא, כשאנחנו מוצאים את עצמנו מתמודדים עם רטיבות. מדובר על סיטואציה מאוד לא נעימה אך לצערנו היא גם שכיחה במקרים מסוימים. זה נכון הן במקרים של מבנים חדשים שזה עתה הסתיימה בנייתם, מבנים ישנים שעברו שיפוץ וכן באופן רגיל, כשאנחנו מאכלסים את הדירה ומשתמשים בה. 

בשביל להתמודד עם רטיבות ברצפה, לפחות במקרים של אחרי בניה או אחרי שיפוץ, על מנת להימנע ממצב כזה, אנחנו צריכים להיעזר במומחים לבדק בית, מומחים שיכולים לבחון את המבנה ולהתריע מפני מצב שכזה. על מנת שנוכל להסביר כיצד זה מתבצע ומה השפעה של בדיקות שכאלה, חשוב להבין תחילה מה זה אומר רטיבות ברצפה או רטיבות בקיר, ממה זה יכול לנבוע. 
 
 

מצב של רטיבות ברצפה, רטיבות בקיר ורטיבות בכלל, נובע מכך שקיימים נזקים וליקויים בצנרת אשר גורמים לרטיבות. זה יכול להיות כתוצאה מחיבור לא נכון של הצנרת, צנרת סדוקה או שבורה, כמו כן זה יכול לנבוע מאיטום לא נכון של הצנרת וכן של הקירות. במילים אחרות, אנחנו יכולים להיות מושפעים מצורות שונות מנזקי צנרת, כך שתהיה לכך השפעה אשר תוביל לרטיבות ברצפה או רטיבות בקיר. 

במצב רגיל, מצב של רטיבות נובע הרבה פעמים מסתימה בצינור. זה אפשרי אם מדובר בצנרת ישנה או צנרת שמשתמשים בה הרבה ושופכים לתוכה חומרים שונים אשר גורמים לסתימתה. אך בצנרת חדשה זה לא אמור לקרות, לכן סביר להניח שאנחנו מתמודדים עם נזקי צנרת אחרים או לחילופין, אפשרי שבעת תהליך הבנייה או השיפוץ, הצנרת נסתמה בחומרים שונים וכעת אנחנו מתמודדים עם מצב זה. 

במסגרת בדיקות של בדק בית, אפשר לזהות תהליכים שכאלה, בין היתר אפשר לזהות שהצנרת איננה פתוחה לרווחה ולכן סביר להניח שתהיה רטיבות, אפשר לזהות מצבים נוספים, למשל, רטיבות ברצפה או רטיבות בקיר, כתמים מסוימים שמופיעים בכל פעם כשפותחים את הברז. זה מלמד אותנו שיש בעיה בסתימה וצריך לטפל בה. נכון יהיה לטפל במקרה לפני שניכנס להתגורר במבנה, כך נוכל ליהנות מראש שקט שהצנרת עובדת כראוי, כשאנחנו מתגוררים במבנה. 

צריך לומר, אם אנחנו לא נטפל במקרה, הרי שאותה רטיבות יכולה לגרום נזק לתשתיות השונות בבית, כולל חשמל ומים, וכן היא יכולה לגרום נזק משמעותי לחפצים שונים שנמצאים בבית כולל מכשירי חשמל. 

לסיום, אם אתם רוצים לדעת עוד על רטיבות ברצפה או רטיבות באופן כללי, זה הזמן ליצור איתנו קשר. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם. חברת טרמינל עומדת כאן לרשותכם בכל עת ובכל שעה. לרשותנו צוות מקצועי מנוסה שישמח לענות על כל שאלה ולטפל בכל עניין. פנו אלינו עוד ואנחנו נעמוד לרשותכם. 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית