שמאות ליקויי בניה | טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית
 
 
   
       
>

שמאות ליקויי בניה

שמאות ליקויי בניה

בימים בהם שוק הנדל"ן רותח והמחירים גואים ללא ההפסקה, אפשר לומר שזוהי שעתם היפה של שמאי דירות. הרי בשביל שאנחנו נוכל למכור את הדירה שלנו ולקבל עליה את הערך האמיתי שלה, אנחנו צריכים מישהו שיעריך את עלותה, ולשם כך נזמין שמאי שמתמחה בכך. 

אך שמאי מקרקעין או שמאי דירות, מתמחה הרבה פעמים לא רק בקביעת מחיר ערך הנכס אלא גם בצד הפחות חיובי של עולם הבנייה וזה הצד של שמאות ליקויי בניה. לצערנו הרב, הרבה פעמים אנחנו נאלצים להתמודד עם מצבים בהם המבנה אותו אנחנו רכשנו או שיפצנו, סובל מליקוי בניה מסוגים שונים.

זה מאלץ אותנו להתמודד עם ההשלכות של זה, בין אם זה אומר שעלינו לטפל ולתקן את הליקויים על מנת שנוכל להמשיך ולהשתמש במבנה, ובין אם זה אומר, במידה והקבלן לא לוקח אחריות על כך, להגיש נגדו תביעה. 
 
כמובן, שאנחנו לבדנו לא יכולים לבצע את התהליך מבלי שיש לנו יכולת להעריך מה אומדן הנזק, מה אומדן הליקויים. לכן אנחנו נשכור שמאי אשר מתמחה בשמאות ליקויי בניה, והוא יסקור עבורנו את הנזקים ואת עלותם. 

צריך לומר שזה לא חד משמעי בשני מובנים, הראשון, שמאי מטעמנו יגדיר את הנזק בעלות מסוימת, ושמאי מטעמו של הקבלן או חברת הביטוח מולה אנחנו נאבקים לקבל פיצוי, תטען אחרת. זה תהליך שיכול להתבצע במשא ומתן או בבית משפט. 

המובן השני הוא, ישנם נזקים שהם בלאי טבעי, השאלה היא מתי אנחנו מזמינים מומחה לשמאות ליקויי בניה, באיזה שלב. אם הזמנו אותו מיד בהתחלה כשנזק התגלה, אז האומדן של השמאי יש לו משמעות, אם הזמנו אותו בשלבים מאוחרים יותר, תיבחן השאלה, האם במהלך הזמן נוצר הנזק ואז לא בטוח שהקבלן אחראי על כך. 

חשוב להדגיש, בשביל שאומדן שמאות ליקויי בניה תהיה לו משמעות, יש לקחת בחשבון שהחוזה בינינו לבין הקבלן צריך לקבוע בוודאות מהי אחריות הקבלן ועד מתי הוא צריך לשאת בה, וכן עלינו להיעזר אך ורק בשמאי דירות או שמאי מקרקעין שהוא רשום ומוכר, לא כל אחד יכול לקבוע אומדן נזקים, גם לא במקרה של נזקי בניה. 

מן הסתם, אנחנו נזמין איש מקצוע שמתמחה בכך, איש מקצוע שאנחנו יכולים לסמוך עליו, מישהו שיציע לנו דוח מלא ושלם, וכן הוא יהיה מוכן להעיד בבית משפט כעד מומחה במידת הצורך. 

אם אתם מחפשים מומחה לשמאות ליקוי בניה, הרי שאצלנו בחברת טרמינל תוכלו למצוא שמאי דירות וכן שמאי מקרקעין שישמח לעמוד לרשותכם. אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום ואנחנו נשמח לספק לכם את כל המידע בנושא. פנו אלינו בטלפון או במייל, תוך זמן קצר תקבלו הצעת מחיר אטרקטיבית בנושא. פנו אלינו ונעזור לכם.

 

לפרטים נוספים והזמנות
מלאו את הפרטים הבאים
ונחזור אליכם בהקדם:
 

נושאי חיפוש נוספים על שירותי טרמינל - בדק בית
 
טרמינל שירותי הנדסה ובדק בית בע"מ
מוקד טלפוני: 072-33-80-987

כתבות ומאמרים - טרמינל - בדק בית